Testi szerelem ötven felett: soha nem lehetünk túl öregek „ahhoz”

Testi szerelem ötven felett: soha nem lehetünk túl öregek „ahhoz”

Csak a fiatalok hiszik azt, hogy a szerelem – és annak testi formája – a fiatalok kiváltsága. Aztán ahogy az évek múlnak, rájövünk, hogy a korral tényleg sok minden változik, de van, ami igenis állandó marad(hat). Főleg, ha mi magunk is teszünk érte!

Ha átcsapnak a fejünk felett a (hő)hullámok (x)

Ha átcsapnak a fejünk felett a (hő)hullámok (x)

Mindannyiunkkal előfordul, hogy néha úgy érezzük, átcsapnak a fejünk felett a hullámok. Ilyenkor az ember nagy levegőt vesz, alámerül, majd valahogy újra kievickél a partra. Persze ehhez nem árt, ha van, aki segít, és megtanít bennünket úszni. De van, amikor még az úszóedző is mentőövre szorul. Ahogy Saci is, amikor alig kapott levegőt a változókori hőhullámok miatt.

Terápiás lehetőségek hüvelyszárazság esetén: intim lézer vagy hialuronsav? (x)

Terápiás lehetőségek hüvelyszárazság esetén: intim lézer vagy hialuronsav? (x)

A változókori vagy egyéb okokból kialakuló hüvelyszárazság és más intim panaszok kezelésére több lehetőség is kínálkozik. Az igen hatékony, ám drága és kevésbé elterjedt intimlézer-kezelésen túl létezik egy sokkal könnyebben hozzáférhető, hatásos anyag, amellyel ugyanazt az eredményt érhetjük el. Ez pedig a hialuronsav.