Fejbe kólintotta a valóság: először azt hitte, egy tégla találta fejbe, ledöbbent, hogy mi volt az

Hírek
2023. augusztus 09. 12:19

A földön fekve tért magához a napokban egy nyugdíjas Walesben, aki azt hitte, hogy egy tégla találta fejbe.

„A fészerbe indultam, és ahogy kiléptem az ajtón, éreztem, hogy valami fejbe vágott. Azután képszakadás, rögtön a földre zuhantam” – emlékezett vissza Rhiannon Fennell a horrorisztikus pillanatokra.

Amikor magához tért, a fejbőréből patakzott a vér. Először értetlenül állt a történtek előtt, aztán rájött, hogy egy feldühödött sirály támadott rá a kertjében. A szomszéd ház kémén fészkelő madár egyike sebezte meg a fején - számolt be az esetről a Daily Mail. A férfit ellátták, néhány vágással, zúzódással megúszta a félelmetes élményt, de a madártámadás mély nyomokat hagyott benne.

– Valójában elég gonosz volt, egyáltalán nem félt tőlem, sőt, nagy nyugodtan a fejemen csipegett, miközben megsebesített, és a vér végigfolyt az arcomon és a szemüvegemen.

„Harminc évig éltem Afrikában, de semmilyen állat nem támadott meg. Ezek a sirályok veszélyesebbek” – mondta a férfi, aki szeretné figyelmeztetni a szomszédban élő kisgyerekes szülőket, hogy legyenek óvatosak, mert a madarak a költési időszakokban láthatóan agresszívan védik a fiókáikat, fészküket.

Olvasta már?

<KÖVETKEZŐ CIKK>

Fejvesztve menekült a garázsából, amikor megtudta, mi harapta fejen

Kövesse az Egészségkalauz cikkeit a Google Hírek-ben, a Facebook-on, az Instagramon vagy a X-en,Tiktok-on is!

Forrás: dailymail
# madártámadás# sirály# sürgősségi

TÜNETKERESŐ

Milyen betegségre utalhatnak a tünetei?

Keresés, pl. fejfájás

Írja be a keresőmezőbe a tünetet vagy kattintson a testmodellen arra a testrészre, ahol a tüneteket észleli.

emberi test ábra

Mi a tünetkereső?

Ingyenes tünetellenőrző, ami percek alatt segíthet beazonosítani a problémáját!

Adja hozzá a Híreket a Google hírfolyamához

Címlapról ajánljuk