Kedves Orvosok! Nem életbe vágó a kérdés, de korrektnek, hitelesnek tűnő választ máshol nem találtam, így itt is érdeklődök.
Tisztelt Orvosok! -5,5 D-s 21 éves (alapbetegségem csak mentális van, fizikális nincsen) vaksiként élvezem minden nyaralásom kontaktlencsében úszkálva évek óta.
Tisztelt Orvosok! Délután férjem vigyázott 6 és 4 éves gyermekeimre. Feltöltötték vízzel a medencét. A gyerekeknek megengedte, hogy közben bent legyenek a vízben.
Kedves Orvosok, szép jó napot kívánok! Édesanyám 61 éves magasvérnyomás betegsége, Hashimotója van. Legutóbbi TSH- szintje 7, 4 volt 3 hónapja. Gerincsérve, refluxa van.
Kedves Orvosaink! Szeretném állásfoglalásukat kérni egy tejfogyasztást érintő kérdésben.
Tisztelt Orvosok! Évek óta reggel szedem a 100-as Letrox gyógyszert, szabályosan, viszont ma este (amikor a fogamzásgátlót szoktam bevenni) véletlen a Letroxhoz nyúltam…
Tisztelt Orvosaink, Név nélkül szeretném feltenni kérdésem a diszkréció miatt.24 órás beteggondozó vagyok külföldiában. Jelenleg egy új betegnél helyettesítek 12 hétig. Az úr demens beteg, gyógyszereket kap, amit akkor kell adnom", ha úgy hozza a helyzet"
Tisztelt Orvosok! Szülész-Nőgyógyász tanácsát/véleményét szeretném kérni.