Ezeket látta már?

Allergiás jelenség?

2014.02.13. Módosítva: 2015.11.04.

Kérdés: Tisztelt Dr Úr!

Pár napja vettem észre, hogy a nyelvem mérete megváltozott, és sokkal vastagabb mint előtte! Nyitott szájjal, és kinyújtott nyelvel, csak a garatom teteje látszik! Hozzá tartozik az igazsághoz, hogy olyan táplálékkiegészítőket használok, amik köztudottan nagyon jó vérképzők! ( versenyszerűen kerékpározom ). Lehetséges, hogy ennek köszönhető a méretváltozás? Válaszát előre is köszönöm!

Válasz:

Tisztelt Levélíró!

Célszerű lenne valóban első körben kiiktatni a táplálékkiegészítőket (esetleg ha megírja konkrétan mit szed utána tudnék nézni adatbázisunkban). Ezzel megfigyelhetővé válik, hogy ez/ek okozták-e a problémát.

Ha ennek ellenére is megmarad a nyelv megnagyobbodása, akkor másutt kell keresgélni, de első megközelítésben valamilyen allergiás jelenségnek tűnik.

üdvözlettel:

Forrás: EgészségKalauz