Mi fog történni velem, mit tudok tenni, hogy megelőzzem a bajt?
Megkaphatja a baba?
Kedves Orvosok! Párom december elején valószínűleg covidos volt, akkor elment a szaglása és ízlelése is, és azóta sem tért vissza. A helyzetet rontja, hogy volt őssejt transzplantációja (most márciusban) és azóta egyetlen ízt érez, és az elmondása szerint egy undorító keserű - bocsánat -, de hányás íz. Kb. bármit eszik, csak ez a rossz íz van a szájában, ami kifejezetten bosszantó, mert híznia, erősödnie kellene, de így alig akar enni. Jelenleg "szagterápiázunk" itthon, de milyen más mód, gyógyszer lenne, amivel visszatérhetne a normális ízlelése? Milgammát ajánlották, akiknek hasonló problémájuk volt, de eddig nem próbálta.
Rengeteg hallom ismerősöktől is, facebook csoportokban is, hogy be kell menniük a sürgősségire, mert jelzett az óra.
Büdös szagot érez az arcüreggyulladáson átesett nő.
Egy empatikus orvos szavai sokaknak enyhülést adhatnak még a kilátástalan helyzetekben is. Így vannak ezzel sokan, akik olvasták dr. Köles László elmúlással kapcsolatos bejegyzését.
Vajon milyen fájdalomcsillapítót vehetek be a gyógyszereim mellé?
Sokan arra hivatkoznak, hogy egészségügyi okokból nem tudnak lefogyni.