Ha eszek, szédülök és rosszul vagyok, belső remegés, idegesség, falási rohamok, állandó édesség utáni vágyódás a tüneteim. Kértem az orvost, küldjön el inzulin és cukorszint vizsgálatra, de nem küld, ö vett vért, ahol a hosszú cukrot nézi, és az rendben van.
Pár percre rá vízzel lezuhanyoztattam a lábam, majd Bepanthen+ krémmel bekentem és sebtapaszt tettem rá.
Egy baba-mama csoportban hallotta ezt az édesanya.
Évek óta minden irodában körbelocsolnak valamilyen permetezőszert, miközben mi bent tartózkodunk ezekben az irodákban.
A nőgyógyászom arról tájékoztatott, hogy hajlamom van magas vérnyomásra, azért jött elő a terhességnél. Szerinte várhatóan 40+ vagy 50+ éves koromban számíthatok rá, hogy problémám lesz vele.
Egy kismama fontos kérdéssel fordult az orvosokhoz.
Miben más, mint a víz, ha tényleg segít?
Bogarat ültetett a fülembe, és nagyon félek, hogy a babának valami baja lesz, mert jók a cukor értékeim.