Javasolják-e használatát az őszi-téli "vírusgazdag" időszakban akár megelőzésre, akár a kialakult - vírus okozta - betegség lefolyásának rövidítésére?
Nem tudom mit tegyek,annyi mindent olvastam a neten, illetve elbizonytalanít, amit az anyukatársak amit mondanak.
Egy új kutatás szerint azok, akik alulsúlyosak vagy az úgynevezett egészséges spektrum alsó végén helyezkednek el, nagyobb kockázatnak voltak kitéve.
A kérdésem az lenne, ezzel merre kihez forduljak?
Vajon a hormonkezelés okozhat szájszárazságot, magas vérnyomást és fejfájást?
Mennyi idő alatt lesz poshadt a műanyag palackban tárolt forrásvíz. Megiható ez vajon még? Okozhat-e egészségügyi problémát?
Ha ezeket megkapja, az alapból gyenge immunrendszerére nem veszélyesek az oltások?
A nő másodvéleményt szeretne, de nem akarja ezzel megbántani az orvosát.