Tisztelt orvosok! Tegnapi nap folyamán voltam laborvizsgálaton , aminek tegnap megnéztem ügyfélkapun az eredményét.
Elért a 40 év feletti férfiak mumusa, a tesztoszteron szint csökkenése, annak minden tünetével együtt.
Tegnap még semmi bajom nem volt az orrfolyáson kívül, ma mar arra keltem, hogy nagyon fáj a torkom, és kéne valami gyors/hatékony megoldás rá.
Az orvos azt mondta, van rá esély hogy esetleg lebénulhat.
A WHO kihirdette a vészhelyzetet, hazánkban mennyire kell félni?
Sok mindent nem mondanak, hogy mit szabad, mit nem egy glaukómás betegnek.
Tisztelt doktorok! Az egyik állandó félelmem a szívinfarktustól való rettegés.
Több hónapja tartó fülzúgás és enyhe szédülés miatt májusban az fül-orr-gégész szakorvos kontrasztanyagos koponya MR-re adott beutalót.