Tisztelt orvosok! Segítségüket szeretném abban kérni hogy kb 15 éve kezeletlen fekélyes vastagbél gyulladásnak milyen következményei vannak?
Kellemetlen érzés és borzalmasan idegesítő.
Legutóbb a háziorvosom felírt A-vitamin olajat , hogy azzal kenjem napi kétszer a nyelvem, de semmi hatása.
Évek óta tartó jobb oldali arcüreggyulladás a problémám.
Mostanában a hús fogyasztása után 1-2 órával kellemetlenségeket( rothadó hús íz) és teltségérzetet érzek. Létezik ilyen, hogy valaki nem tudja a húst megemészteni?
Eljutottam a gasztroenterológiára , ahol a sok minden mellett közöltem a sok ételintoleranciát és a tejfehérje érzékenységem gyanúját. Az orvos azt mondta nem hozzá tartozik, hanem a belgyógyászatra. Illetve az epém kivételét látta minden problémám megoldásának, ami az utóbbi 1 évben jelentkezett.
Kong az egész fejem, ha előre hajolok, akkor olyan, mintha valami pattanna, de nem tudom orrfújással kipattintani, mindig csak a másik fülem pattan, de ez így borzasztóan rossz.
Szeretném megkérdezni meg kell-e orvosnak mutatnom, vagy ez egy természetes reakció?