Ez normális, hogy odafigyelés mellett is ennyire keservesen lassú legyen egy folyamat, egy olyan gyógyszer mellett amitől más 3 hónap alatt 20 kilót lead?
Egy ilyen napallergiának lehet komolyabb következménye, vagy csak kellemetlen és csúnya?
Külföldön élünk, a bölcsiben skarlát járvány van.
Dermesztően sok olyan kórokozó jelenik meg, amelyre egész konkrétan semmiféle antibiotikumra nem érzékeny, miközben az antibiotikumokat sokan még mindig "biztos, ami biztos" alapon szedik.
Lányom várandós, csípőfájdalommal küzd, használhat CBD olajat?
Fekélyes vastagbélgyulladással diagnosztizáltak, epehomokom van és most véres a székletem.
Mit lehet azért tenni, hogy elmúljanak a benövések? Borzasztóan zavaró már, hogy ennyire csúnya az egész lábam.
Először azt hittem a szél miatt lettem beteg, de már egy hete tart.