Nagyon sűrűn szomorkás, nincs kedve semmihez, kedvetlen, főleg miután az apukája elutazik.
Tisztelt Doktorok! 38 éves vagyok, IR-es, néhány éve súlyos anafilaxiás reakcióm volt darázscsípés miatt, és most megint megcsípett egy lódarázs.
Az egyik influenszer posztolta, hogy veszélyes, ha több vizet raknak a tápszerhez, mint amennyi a dobozán fel van tüntetve, durva esetekben ájulást és szervkárosodást okozhat. A túl sok vizet 10-15 ml-ben határozta meg.
Tisztelt Doktorok!
Tisztelt orvosok! Horgászni voltunk, (8:00-15:00) leégtem rendesen de sapka volt rajtam, ittam eleget.
Most is egy ilyen időszakot élek át munkahelymegszűnés és költözködés miatt.
Sokat hallhatunk a mikrobiomról, annak fontosságáról, de legalább annyi félrevezető információval is találkozhatunk. A vakcinainfós orvosok most segítenek képbe kerülni a témában.
Van valami praktika, hogy kiforogja magát?