Tisztelt Orvosok! 42 éves 3-szor császármetszéssel szült anyuka vagyok.
Kedves Doktorok! Kérdésem nem sürgős, és inkább általános jellegű.
Tisztelt Orvosok! A magán és tb ellátás közti átjárhatóságról szeretnék kérdezni.
Sűrűn szokott savam lenni, heti 1-2x érzem a torkomban, ahogy feljön a sav, enyhe hányingerem szokott lenni.
Költözés után vagyunk 3 héttel. Nem tudom ez normális-e ebben az életkorban, vagy a költözés viselte meg ennyire, esetleg így dolgozza fel, vagy orvoshoz kellene fordulnom, mert jelezhet valamilyen betegséget?
Hirtelen pánikérzés, félelem tört rám, majd mindenemből kiment az erő, azt éreztem hogy el fogok ájulni.
Tisztelt orvosok! 3 éves kisfiam tegnap hagyta abba az antibiotikumot.
A fájdalom jellegét úgy írnám le, mintha egy oldalból nyomnák össze a fejem, és a nyomás után enyhén bizsereg és szúr is.