Tisztelt Orvosok! A lányom hamarosan 10 éves lesz. A pubertás közel egy éve beindult nála.
Azt szeretném megkérdezni, hogy nem gond-e, hogy nem látta az orvos a sebet?
Már lassan 3 hete tart az állapot, mennyi idő múlva érdemes felkeresni szakembert?
Főként az izgat, hogy normálisnak számít ekkora mértékű fogyás ennyi idő alatt?
Tisztelt Doktor Urak! A kérdésemre körülbelül két hét múlva kapunk majd választ, de idegőrlő a várakozás, ezért fordulok Önökhöz.
Tisztelt Orvosok! Egy általános jellegű kérdésem lenne.
A kérdésem az lenne, hogy kell-e további vizsgálatot végezni ezzel kapcsolatban, illetve ez egy jóindulatú elváltozás-e?
Előtt utána, mintha elvágták volna. Semmi tünetem nincs, és fájdalmam sincs.